meche_buketche

Пинки

Мече и букет цвеќе(изгледот и димензиите на мечето се променливи во зависност со што располагаме во моментот на нарачката но вредноста е соодветна )

1.890 МКД

1 коментар за Пинки

 1. Панче Василев
  3 од 5

  :

  Почитувани,
  Навистина комплименти за точноста на испораката, фантастичноста на букетот и мечето. Но дозволете ми да замерам за некомплетноста на сетот – недостасува везеното срце. Оставам на Вас да процените дали и тоа треба да биде доставено до назначената адреса или не. Без забелешката рејтингот би бил со 5 ѕвезди, вака спаѓа во просек.

  • Kamelija Pacemska

   :

   PANCE BLAGODARAN NA KOMENTAROT,
   VEZENETO SRCE E DEL OD MALOTO MECE NA SLIKATA,NE SE DODAVA PLUS,VI STAVIVME DUPLO POGOLEMO MECE SO SATENSKA MASNA I VERUVAJTE NE STE OSTETENI NIKAKO.
   I NA STRANATA PISUVA DOKOLKU GO NEMA ISTIOT PROIZVOD GO ZAMENUVAME SO DRUG VO ISTA VREDNOST,BIDEJKI NELI NEMOZEME SE SEKOGAS IDENTICNO DA IMAME.TAKA DA PORADI TOA VI SE VIDELO DEKA NE E KOMPLETNO A VSUSNOST VO DIMENZIJA I VOLUMEN ORGINALNOTO MECE NA SLIKATA E DUPLO POMALO OD TOA STO GO ISPRATIVME.
   EVE PORADI OVA SLEDNATA NARACKA KE ME KONTAKTIRATE I KE DODADEME NESTO EXTRA OD NAS .
   BLAGODARAM USTE EDNAS NA NARACKATA!

Додади коментар

Може и да ти се допадне…

Испораката во Скопје е истиот ден од нарачката, до 19 часот навечер. Нарачките после 19 часот се пренесуваат наредниот ден. Испораките за Куманово не се извршуваат во недела. Испораките за Скопје се извршуваат во недела. Цената на испораката во одредени општини е вклучена во цената на производот. Картичката за посвета е вклучена во цената на проиводот.
Напомена за цветни аранжмани- во случај на недостапност на видот и бојата на цвеќето во цветниот аранжман кој е одбран, истите ги менуваме според тоа со што располагаме во моментот на нарачката - во истата вредност. Во случај на неточен телефонски број на примач, не извршуваме нарачки.
Напомена за подароци- во случај на недостапност на видот и бојата на подарокот кој е одбран, ќе ве контактираме како би извршиле замена за соодветната вредност.
Напомена- Анонимни испораки не извршуваме.