5_rozi

5 рози

5 еквадорки рози, гипсофила, зеленило, декоративна хартија

1.600 МКД

 1. angeloanev
  5 од 5

  :

  Meli
  fala konecno nekoj da se seti za delivery i kaj nas…scaka cast…golem pozz

  • Kamelija Pacemska

   :

   Blagodaram mnogu….bas se trudime da bide profesionalna uslugata nasa:)

 2. Dejan
  5 од 5

  :

  Prekrasen buket, a isporakata za 30-40 minuti od narackata odlicna. Fala mnogu!

  • Kamelija Pacemska

   :

   blagodaram i vam mnogu!

 3. Elena
  5 од 5

  :

  Blagodaram mnogu, kako i sekogash brza reakcija i prekrasen buket! Odlicna usluga, srdecno ve preporacuvam :)

Додади коментар

Може и да ти се допадне…

Испораката во Скопје е истиот ден од нарачката, до 19 часот навечер. Нарачките после 19 часот се пренесуваат наредниот ден. Испораките за Куманово не се извршуваат во недела. Испораките за Скопје се извршуваат во недела. Цената на испораката во одредени општини е вклучена во цената на производот. Картичката за посвета е вклучена во цената на проиводот.
Напомена за цветни аранжмани- во случај на недостапност на видот и бојата на цвеќето во цветниот аранжман кој е одбран, истите ги менуваме според тоа со што располагаме во моментот на нарачката - во истата вредност. Во случај на неточен телефонски број на примач, не извршуваме нарачки.
Напомена за подароци- во случај на недостапност на видот и бојата на подарокот кој е одбран, ќе ве контактираме како би извршиле замена за соодветната вредност.
Напомена- Анонимни испораки не извршуваме.